Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Baked Oaty Slices Chocolate Oats | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Baked Oaty Slices Chocolate Oats
Snacks & Confectionery
Baked Oaty Slices Chocolate Oats
240g · Mother Earth
Coles
$3.80
$1.58 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Mother Earth
Size
240g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Oat Bars Golden Oats 6 Pack 240g
at Aldi
240g
$2.99
$1.25 / 100g
33.8c less per 100g
Add to cart
Special
Nature Valley Crunchy Oats & Honey Granola Bars
at Woolworths
252g
$3.45
$6.90
$1.37 / 100g
Coles
$3.80
Add from Coles
21.4c less per 100g
Add to cart