Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Milk Choc Family Share Bag | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Milk Choc Family Share Bag
Dairy & Eggs
Milk Choc Family Share Bag
340g · Smarties
Coles
$8.00
$2.35 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
160g
$2.25 / 100g
Best value per 100g
$3.60
340g
$2.35 / 100g
Viewing
$8.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Smarties
Size
340g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Macro Organic Dutch Cream Potatoes Bag
at Woolworths
1kg
$6.50
65c / 100g
$1.70 less per 100g
Add to cart
Coles
$8.00
Add from Coles