Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
LCMs Split Stix Yoghurty 12 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
LCMs Split Stix Yoghurty 12 Pack
Other
LCMs Split Stix Yoghurty 12 Pack
264g · Kellogg's
Coles
$7.00
$2.65 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
110g
$4.09 / 100g
$4.50
264g
$2.65 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.00
Details
Aisle
Other
Brand
Kellogg's
Size
264g
Store brand
No
Coles
$7.00
Add from Coles