Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sour Peach Rings | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Sour Peach Rings
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Sour Peach Rings
150g · Coles
Coles
$1.50
$1.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.50
Lowest
$1.50
Highest
$1.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.50
300g
$1.00 / 100g
$3.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
150g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fruity Rings 300g
at Aldi
300g
$2.79
93c / 100g
7c less per 100g
Add to cart
Coles
$1.50
Add from Coles