Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dippits Cheddar Cheese & Crackers 12 Pack 300g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Dippits Cheddar Cheese & Crackers 12 Pack 300g
Snacks & Confectionery
Dippits Cheddar Cheese & Crackers 12 Pack 300g
300g · HILLCREST
Aldi
$4.79
$1.60 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.79
Lowest
$4.79
Highest
$4.79
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
HILLCREST
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Crackers Checkers
at Coles
250g
$1.80
72c / 100g
87.7c less per 100g
Add to cart
Special
Rice Crackers Family Pack
at Coles
520g
$4.25
81.7c / 100g
77.9c less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.79
Add from Aldi
Plain Rice Crackers
at Coles
100g
$1.00
$1.00 / 100g
59.7c less per 100g
Add to cart
Seaweed Rice Crackers
at Coles
100g
$1.00
$1.00 / 100g
59.7c less per 100g
Add to cart