Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Twists Dark Chocolate Liquorice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Twists Dark Chocolate Liquorice
Snacks & Confectionery
Twists Dark Chocolate Liquorice
200g · Darrell Lea
Coles
$6.00
$3.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$3.00 / 100g
Viewing
$6.00
204g
$2.94 / 100g
$6.00
204g
$2.94 / 100g
$6.00
260g
$2.12 / 100g
$5.50
270g
$2.04 / 100g
$5.50
280g
$1.96 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Liquorice Twists 300g
at Aldi
300g
$2.49
83c / 100g
$2.17 less per 100g
Add to cart
Liquorice Chocolate Coated Bullets 200g
at Aldi
200g
$2.29
$1.15 / 100g
$1.85 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles
$5.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Darrell Lea
Size
200g
Store brand
No