Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hoisin Sauce 300ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Hoisin Sauce 300ml
Pantry
Hoisin Sauce 300ml
300ml · ASIA GREEN GARDEN
Aldi
$2.29
$7.63 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.29
Lowest
$2.29
Highest
$2.29
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$7.63 / L
Viewing
$2.29
450ml
$8.42 / L
$3.79
450ml
$8.42 / L
$3.79
500ml
$5.98 / L
$2.99
500ml
$3.58 / L
$1.79
700ml
$3.56 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$5.13 less per L
Add to cart
BBQ Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$5.13 less per L
Add to cart
Aldi
$2.29
Add from Aldi
$2.49
Details
Aisle
Pantry
Brand
ASIA GREEN GARDEN
Size
300ml
Store brand
No
Tomato Sauce Value Pack
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$4.63 less per L
Add to cart
Tomato Sauce
at Coles
500ml
$1.85
$3.70 / L
$3.93 less per L
Add to cart