Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Coated Sultanas | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Chocolate Coated Sultanas
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Chocolate Coated Sultanas
250g · Coles
Coles
$4.40
$1.76 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.40
Lowest
$4.40
Highest
$4.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
250g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sultanas 1kg
at Aldi
1kg
$6.99
69.9c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart
Australian Sultanas 6 Snack Pack
at Aldi
240g
$2.49
$1.04 / 100g
72.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.40
Add from Coles
Milk Chocolate Sultanas 190g
at Aldi
190g
$3.19
$1.68 / 100g
8.1c less per 100g
Add to cart