Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Toasted Pine Nuts | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Toasted Pine Nuts
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Toasted Pine Nuts
100g · Coles
Coles
$6.30
$6.30 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.30
Lowest
$6.30
Highest
$6.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$6.30 / 100g
Viewing
$6.30
400g
$3.50 / 100g
$14.00
400g
$2.38 / 100g
$9.50
400g
$3.50 / 100g
$14.00
400g
$5.00 / 100g
$20.00
400g
$1.25 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Roasted & Salted Peanuts 750g
at Aldi
750g
$4.99
66.5c / 100g
$5.63 less per 100g
Add to cart
Salted Peanuts 375g
at Aldi
375g
$2.79
74.4c / 100g
$5.56 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.30
Add from Coles
$5.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
100g
Store brand
Coles
Salted Mixed Nuts 375g
at Aldi
375g
$3.29
87.7c / 100g
$5.42 less per 100g
Add to cart
Woolworths Blanched Peanuts
at Woolworths
375g
$3.50
93.3c / 100g
$5.37 less per 100g
Add to cart