Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Crisply Noodle And Nut Mix | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Crisply Noodle And Nut Mix
Pantry
Crisply Noodle And Nut Mix
700g · Bhuja
Coles
$8.99
$9.99
$1.28 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.99
Lowest
$8.99
Highest
$8.99
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Bhuja
Size
700g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
4 Bean Mix 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
$1.07 less per 100g
Add to cart
Woolworths Four Bean Mix
at Woolworths
420g
$0.95
22.6c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart
Coles
$8.99
Add from Coles
Special
McKenzie's Soup Mix
at Woolworths
500g
$1.60
$1.90
32c / 100g
96.4c less per 100g
Add to cart
Special
La Gina Five Bean Mix
at Woolworths
400g
$1.40
$1.70
35c / 100g
93.4c less per 100g
Add to cart