Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Salt And Vinegar Peanuts | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Salt And Vinegar Peanuts
Snacks & Confectionery
Salt And Vinegar Peanuts
350g · Nobby's
Coles
$4.00
$1.14 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Nobby's
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Roasted & Salted Peanuts 750g
at Aldi
750g
$4.99
66.5c / 100g
47.8c less per 100g
Add to cart
Salted Peanuts 375g
at Aldi
375g
$2.79
74.4c / 100g
39.9c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.00
Add from Coles
Woolworths Blanched Peanuts
at Woolworths
375g
$3.50
93.3c / 100g
21c less per 100g
Add to cart