Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kids Mini Xtreme Sour Heads | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Kids Mini Xtreme Sour Heads
Baby & Kids
Kids Mini Xtreme Sour Heads
80g · Sour Patch
Coles
$3.00
$3.75 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
80g
$3.75 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.00
160g
$4.69 / 100g
$7.50
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Sour Patch
Size
80g
Store brand
No
Coles
$3.00
Add from Coles