Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Deli Style Potato Chips Sour Cream Sweet | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Deli Style Potato Chips Sour Cream Sweet
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Deli Style Potato Chips Sour Cream Sweet
175g · Coles
Coles
$3.00
$1.71 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
112g
$1.70 / 100g
Best value per 100g
$1.90
112g
$1.70 / 100g
$1.90
120g
$1.75 / 100g
$2.10
175g
$1.71 / 100g
Viewing
$3.00
400g
$1.75 / 100g
$7.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet and Sour Twin Snakes 280g
at Aldi
280g
$3.69
$1.32 / 100g
39.6c less per 100g
Add to cart
Sweet and Salty Popcorn 120g
at Aldi
120g
$1.75
$1.46 / 100g
25.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.00
Add from Coles
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
175g
Store brand
Coles
Deli Originals Fresh Sweet Chilli Dip 200g
at Aldi
200g
$2.99
$1.50 / 100g
21.9c less per 100g
Add to cart
Mediterranean Style Dip Sweet Potato 200g
at Aldi
200g
$2.99
$1.50 / 100g
21.9c less per 100g
Add to cart