Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Milk Chocolate Raspberry Popping Crunch Block | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Milk Chocolate Raspberry Popping Crunch Block
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Milk Chocolate Raspberry Popping Crunch Block
180g · Coles
Coles
$4.50
$2.50 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
180g
$2.50 / 100g
Viewing
$4.50
200g
$2.25 / 100g
Best value per 100g
$4.50
200g
$2.25 / 100g
$4.50
200g
$2.25 / 100g
$4.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
180g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Milk Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
56.1c less per 100g
Add to cart
Dark Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
56.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles
Dark Peppermint Chocolate Block 205g
at Aldi
205g
$4.49
$2.19 / 100g
31c less per 100g
Add to cart
Milk Chocolate Block 200g
at Aldi
200g
$4.49
$2.25 / 100g
25.5c less per 100g
Add to cart