Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rosemary Crackers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Rosemary Crackers
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Rosemary Crackers
170g · Coles
Coles
$2.20
$1.29 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.20
Lowest
$2.20
Highest
$2.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$3.20 / 100g
$1.60
50g
$3.20 / 100g
$1.60
50g
$3.20 / 100g
$1.60
120g
$3.50 / 100g
$4.20
120g
$3.50 / 100g
$4.20
170g
$1.29 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sanz Crackers 250g
at Aldi
250g
$0.95
38c / 100g
91.4c less per 100g
Add to cart
Eton Original Crackers 225g
at Aldi
225g
$1.49
66.2c / 100g
63.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.20
Add from Coles
Viewing
$2.20
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
170g
Store brand
Coles
Rice Crackers Seaweed 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
34.4c less per 100g
Add to cart
Rice Crackers Cheese 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
34.4c less per 100g
Add to cart