Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Excellence Vanilla Chocolate Block | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Excellence Vanilla Chocolate Block
Snacks & Confectionery
Excellence Vanilla Chocolate Block
100g · Lindt
Coles
$4.00
$8.50
$4.00 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$19.50 / 100g
$9.75
80g
$12.19 / 100g
$9.75
100g
$4.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Lindt
Size
100g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Milk Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
$2.06 less per 100g
Add to cart
Dark Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
$2.06 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.00
Add from Coles
Dark Peppermint Chocolate Block 205g
at Aldi
205g
$4.49
$2.19 / 100g
$1.81 less per 100g
Add to cart
Milk Chocolate Block 200g
at Aldi
200g
$4.49
$2.25 / 100g
$1.75 less per 100g
Add to cart