Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Turkish Delight Milk Chocolate Jelly Bites | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Turkish Delight Milk Chocolate Jelly Bites
Snacks & Confectionery
Turkish Delight Milk Chocolate Jelly Bites
140g · Cadbury
Coles
$3.50
$2.50 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
130g
$5.38 / 100g
$7.00
130g
$5.38 / 100g
$7.00
140g
$2.50 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.50
142g
$4.93 / 100g
$7.00
160g
$4.38 / 100g
$7.00
270g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
White Chocolate Raspberry Bites 120g
at Aldi
120g
$2.99
$2.49 / 100g
0.8c less per 100g
Add to cart
Milk Chocolate Raspberry Bites 120g
at Aldi
120g
$2.99
$2.49 / 100g
0.8c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.50
Add from Coles
$2.78 / 100g
$7.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Cadbury
Size
140g
Store brand
No