Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Malt Powder Hot Or Cold Drink | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Chocolate Malt Powder Hot Or Cold Drink
Drinks
Chocolate Malt Powder Hot Or Cold Drink
1kg · Milo
Coles
$14.00
$1.40 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$2.75 / 100g
$5.50
395g
$2.71 / 100g
$10.70
440g
$2.73 / 100g
$12.00
460g
$2.33 / 100g
$10.70
1kg
$1.40 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$14.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Energy Food Drink 450g
at Aldi
450g
$4.99
$1.11 / 100g
29.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$14.00
Add from Coles
Drinks
Brand
Milo
Size
1kg
Store brand
No