Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tetra Drink Apple Blackcurrant 6 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Tetra Drink Apple Blackcurrant 6 Pack
Drinks
Tetra Drink Apple Blackcurrant 6 Pack
1.5L · Golden Circle
Coles
$3.40
$5.70
$2.27 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.40
Lowest
$3.40
Highest
$3.40
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$2.10 / L
Best value per L
$2.10
1.5L
$2.27 / L
Viewing
$3.40
2L
$2.40 / L
$4.80
Details
Aisle
Drinks
Brand
Golden Circle
Size
1.5L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Apple And Blackcurrant Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
97.2c less per L
Add to cart
Woolworths Apple & Blackcurrant Juice
at Woolworths
2L
$2.70
$1.35 / L
91.7c less per L
Add to cart
Coles
$3.40
Add from Coles
Special
Golden Circle Apple & Blackcurrant Fruit Juice
at Woolworths
2L
$3.50
$4.80
$1.75 / L
51.7c less per L
Add to cart
Waterfords Sparkling Water Blackcurrant
at Woolworths
1L
$2.00
$2.00 / L
26.7c less per L
Add to cart