Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Fudge Ice Cream Bars 8 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Chocolate Fudge Ice Cream Bars 8 Pack
Frozen
Chocolate Fudge Ice Cream Bars 8 Pack
600ml · Bulla
Coles
$5.00
$10.00
$8.33 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Bulla
Size
600ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Polar Bars Choc Vanilla 4 Pack 440mL
at Aldi
440ml
$3.59
$8.16 / L
17.4c less per L
Add to cart
Polar Bars Cookies & Cream 4 Pack 440mL
at Aldi
440ml
$3.59
$8.16 / L
17.4c less per L
Add to cart
Coles
$5.00
Add from Coles