Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nutella 400g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Nutella 400g
Pantry
Nutella 400g
400g · FERRERO
Aldi
$6.69
$1.67 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.69
Lowest
$6.69
Highest
$6.69
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.67 / 100g
Viewing
$6.69
900g
$1.33 / 100g
Best value per 100g
$11.99
Details
Aisle
Pantry
Brand
FERRERO
Size
400g
Store brand
No
Aldi
$6.69
Add from Aldi