Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pumpkin Potato & Beef Baby Food 8+ Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Pumpkin Potato & Beef Baby Food 8+ Months
Baby & Kids
Pumpkin Potato & Beef Baby Food 8+ Months
170g · Only Organic
Coles
$2.65
$3.15
$1.56 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.65
Lowest
$2.65
Highest
$2.65
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
$1.80
120g
$1.50 / 100g
$1.80
120g
$1.50 / 100g
$1.80
120g
$1.50 / 100g
$1.80
120g
$1.50 / 100g
$1.80
170g
$1.56 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
76.7c less per 100g
Add to cart
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
76.7c less per 100g
Coles
$2.65
Add from Coles
Viewing
$2.65
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Only Organic
Size
170g
Store brand
No
Add to cart
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
76.7c less per 100g
Add to cart
Banana Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
76.7c less per 100g
Add to cart