Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen Filo Pastry 18 Sheets | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Filo Pastry 18 Sheets
Frozen
Frozen Filo Pastry 18 Sheets
375g · Pampas
Coles
$6.20
$1.65 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.20
Lowest
$6.20
Highest
$6.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$1.65 / 100g
Viewing
$6.20
550g
$1.20 / 100g
$6.60
1kg
58c / 100g
$5.80
1kg
58c / 100g
$5.80
1kg
60c / 100g
$6.00
1.6kg
53.1c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Puff Pastry 1kg
at Aldi
1kg
$3.79
37.9c / 100g
$1.27 less per 100g
Add to cart
Woolworths Puff Pastry Sheets
at Woolworths
1kg
$3.80
38c / 100g
$1.27 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.20
Add from Coles
$8.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Pampas
Size
375g
Store brand
No
Woolworths Pastry Shortcrust
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.25 less per 100g
Add to cart
Borg's Shortcrust Pastry 10 Sheets
at Woolworths
1.7kg
$7.75
45.6c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart