Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Beef Sausage Roll | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Beef Sausage Roll
Meat & Seafood
Beef Sausage Roll
320g · Coles I'm Free From
Coles
$7.50
$2.34 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles I'm Free From
Size
320g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Classic Beef Sausage Roll
at Woolworths
460g
$8.00
$1.74 / 100g
60.5c less per 100g
Add to cart
Lamb Leg Rolled Boneless per kg
at Aldi
1.62kg
$32.38
$2.00 / 100g
34.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$7.50
Add from Coles