Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Iced Tea Lychee Green Tea No Sugar Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Iced Tea Lychee Green Tea No Sugar Bottle
Drinks
Iced Tea Lychee Green Tea No Sugar Bottle
1.5L · Lipton
Coles
$3.45
$5.90
$2.30 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.45
Lowest
$3.45
Highest
$3.45
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$7.60 / L
$3.80
500ml
$7.60 / L
$3.80
1.25L
$1.92 / L
Best value per L
$2.40
1.25L
$1.92 / L
$2.40
1.25L
$1.92 / L
$2.40
1.5L
$2.30 / L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
No Sugar Cola 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$1.43 less per L
Add to cart
Tonic Water No Sugar 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$1.43 less per L
Add to cart
Coles
$3.45
Add from Coles
Viewing
$3.45
Details
Aisle
Drinks
Brand
Lipton
Size
1.5L
Store brand
No
Woolworths Lemonade Zero Sugar Bottle
at Woolworths
1.25L
$1.15
92c / L
$1.38 less per L
Add to cart
Woolworths Cola Sugar Zero Bottle
at Woolworths
1.25L
$1.15
92c / L
$1.38 less per L
Add to cart