Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lemonade Soft Drink | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Lemonade Soft Drink
Drinks
Lemonade Soft Drink
2L · Sprite
Coles
$3.80
$1.90 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600ml
$7.00 / L
$4.20
1.25L
$3.60 / L
$4.50
1.25L
$3.60 / L
$4.50
2L
$1.90 / L
Best value per L
Viewing
$3.80
Details
Aisle
Drinks
Brand
Sprite
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Lemon Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$1.03 less per L
Add to cart
Orange Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$1.03 less per L
Add to cart
Coles
$3.80
Add from Coles
Orange Mango Drink 3L
at Aldi
3L
$3.99
$1.33 / L
57c less per L
Add to cart