Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cordial Golden Pash | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Cordial Golden Pash
Drinks
Cordial Golden Pash
2L · Golden Circle
Coles
$5.70
$2.85 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.70
Lowest
$5.70
Highest
$5.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$2.10 / L
Best value per L
$2.10
1.5L
$2.27 / L
$3.40
2L
$2.85 / L
Viewing
$5.70
6L
$2.87 / L
$17.20
Details
Aisle
Drinks
Brand
Golden Circle
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Special
Golden Circle Golden Pash Cordial
at Woolworths
2L
$4.50
$5.70
$2.25 / L
60c less per L
Add to cart
Coles
$5.70
Add from Coles