Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lychee | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Lychee
Other
Lychee
1.25L · H2juice
Coles
$5.00
$4.00 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$6.00 / L
$3.00
1.25L
$4.00 / L
Best value per L
Viewing
$5.00
Details
Aisle
Other
Brand
H2juice
Size
1.25L
Store brand
No
Coles
$5.00
Add from Coles