Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lemon Soft Drink Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Lemon Soft Drink Bottle
Drinks
Lemon Soft Drink Bottle
2L · Solo
Coles
$3.00
$1.50 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$8.40 / L
$4.20
500ml
$8.40 / L
$4.20
500ml
$8.40 / L
$4.20
1L
$11.00 / L
$11.00
1.25L
$1.92 / L
$2.40
2L
$1.50 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Lemon Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
62.8c less per L
Add to cart
Orange Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
62.8c less per L
Add to cart
Coles
$3.00
Add from Coles
Viewing
$3.00
Details
Aisle
Drinks
Brand
Solo
Size
2L
Store brand
No
Orange Mango Drink 3L
at Aldi
3L
$3.99
$1.33 / L
17c less per L
Add to cart