Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lemon Zero Sugar Soft Drink Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Lemon Zero Sugar Soft Drink Bottle
Drinks
Lemon Zero Sugar Soft Drink Bottle
1.25L · Fanta
Coles
$2.10
$2.50
$1.68 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.10
Lowest
$2.10
Highest
$2.10
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600ml
$7.00 / L
$4.20
1.25L
$1.68 / L
Best value per L
Viewing
$2.10
2L
$1.90 / L
$3.80
3.6L
$3.33 / L
$12.00
Details
Aisle
Drinks
Brand
Fanta
Size
1.25L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Lemon Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
80.8c less per L
Add to cart
Orange Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
80.8c less per L
Add to cart
Coles
$2.10
Add from Coles
Orange Mango Drink 3L
at Aldi
3L
$3.99
$1.33 / L
35c less per L
Add to cart