Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Smoked Oysters in BBQ Sauce 85g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Smoked Oysters in BBQ Sauce 85g
Pantry
Smoked Oysters in BBQ Sauce 85g
85g · OCEAN RISE
Aldi
$1.39
$1.64 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.39
Lowest
$1.39
Highest
$1.39
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
85g
$1.64 / 100g
Viewing
$1.39
95g
$1.57 / 100g
$1.49
200g
$1.15 / 100g
Best value per 100g
$2.29
200g
$1.15 / 100g
$2.29
200g
$1.15 / 100g
$2.29
200g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Simply Spaghetti In Tomato Sauce
at Coles
410g
$0.90
22c / 100g
$1.42 less per 100g
Add to cart
Baked Beans In Tomato Sauce
at Coles
420g
$1.10
26.2c / 100g
$1.37 less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.39
Add from Aldi
$1.15 / 100g
$2.29
Details
Aisle
Pantry
Brand
OCEAN RISE
Size
85g
Store brand
No
Italian Passata Sauce
at Coles
700g
$2.00
28.6c / 100g
$1.35 less per 100g
Add to cart
Italian Passata Sauce With Basil
at Coles
700g
$2.10
30c / 100g
$1.34 less per 100g
Add to cart