Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Party Pies 24 Pack 1.12kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Party Pies 24 Pack 1.12kg
Frozen
Party Pies 24 Pack 1.12kg
1.12kg · ELMSBURY
Aldi
$8.89
79.4c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$8.89
Lowest
$8.89
Highest
$8.89
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.62 / 100g
$6.49
420g
$1.55 / 100g
$6.49
700g
85.6c / 100g
$5.99
760g
98.6c / 100g
$7.49
900g
61c / 100g
Best value per 100g
$5.49
1.12kg
79.4c / 100g
Aldi
$8.89
Add from Aldi
Viewing
$8.89
Details
Aisle
Frozen
Brand
ELMSBURY
Size
1.12kg
Store brand
No