Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Wok Ready Hokkien Style Noodles 400g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Wok Ready Hokkien Style Noodles 400g
Pantry
Wok Ready Hokkien Style Noodles 400g
400g · URBAN EATS
Aldi
$1.69
42.3c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.69
Lowest
$1.69
Highest
$1.69
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
70g
$2.84 / 100g
$1.99
70g
$2.84 / 100g
$1.99
200g
74.5c / 100g
$1.49
250g
59.6c / 100g
$1.49
400g
42.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.69
520g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chefs World Thin Noodles Thin
at Woolworths
2kg
$7.00
35c / 100g
7.3c less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.69
Add from Aldi
96c / 100g
$4.99
Details
Aisle
Pantry
Brand
URBAN EATS
Size
400g
Store brand
No