Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sardines in Oil 125g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Sardines in Oil 125g
Pantry
Sardines in Oil 125g
125g · OCEAN RISE
Aldi
$1.29
$1.03 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.29
Lowest
$1.29
Highest
$1.29
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$5.58 / 100g
$2.79
95g
$1.36 / 100g
$1.29
125g
$1.03 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.29
185g
$1.24 / 100g
$2.29
185g
$1.24 / 100g
$2.29
425g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Deep Cove Mackerel Can In Natural Oil
at Woolworths
425g
$2.90
68.2c / 100g
35c less per 100g
Add to cart
Olive Oil Spread
at Coles
500g
$3.50
70c / 100g
33.2c less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.29
Add from Aldi
$1.06 / 100g
$4.49
Details
Aisle
Pantry
Brand
OCEAN RISE
Size
125g
Store brand
No
Woolworths Olive Oil Spread
at Woolworths
500g
$3.50
70c / 100g
33.2c less per 100g
Add to cart
Wild Caught Mackerel In Oil
at Coles
425g
$3.10
72.9c / 100g
30.3c less per 100g
Add to cart