Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sardines in Springwater 125g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Sardines in Springwater 125g
Other
Sardines in Springwater 125g
125g · OCEAN RISE
Aldi
$1.29
$1.03 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.29
Lowest
$1.29
Highest
$1.29
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
85g
$1.64 / 100g
$1.39
125g
$1.03 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.29
Details
Aisle
Other
Brand
OCEAN RISE
Size
125g
Store brand
No
Aldi
$1.29
Add from Aldi