Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ropes Mixed Berry 8 Pack 160g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Ropes Mixed Berry 8 Pack 160g
Other
Ropes Mixed Berry 8 Pack 160g
160g · DOMINION NATURALS
Aldi
$3.69
$2.31 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.69
Lowest
$3.69
Highest
$3.69
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
DOMINION NATURALS
Size
160g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Clusters Berry Bliss
at Coles
750g
$5.95
$8.50
79.3c / 100g
$1.51 less per 100g
Add to cart
Special
Clusters Cranberry Almond Coconut
at Coles
750g
$5.95
Aldi
$3.69
Add from Aldi
$8.50
79.3c / 100g
$1.51 less per 100g
Add to cart
Special
Raspberry Coulis
at Coles
150g
$1.50
$2.00
$1.00 / 100g
$1.31 less per 100g
Add to cart
Sam's Pantry Clusters Berry Crumble
at Woolworths
700g
$7.60
$1.09 / 100g
$1.22 less per 100g
Add to cart