Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Choco Air Milk Chocolate 100g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Choco Air Milk Chocolate 100g
Snacks & Confectionery
Choco Air Milk Chocolate 100g
100g · DAIRY FINE
Aldi
$2.49
$2.49 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.49
Lowest
$2.49
Highest
$2.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$2.49 / 100g
Viewing
$2.49
180g
$1.94 / 100g
$3.49
180g
$1.94 / 100g
$3.49
190g
$1.68 / 100g
$3.19
190g
$1.68 / 100g
$3.19
400g
99.8c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chocolate Cake Mix
at Coles
340g
$1.35
39.7c / 100g
$2.09 less per 100g
Add to cart
Chocolate Dairy Dessert 12 Pack
at Coles
1.2kg
$6.20
51.7c / 100g
$1.97 less per 100g
Add to cart
Aldi
$2.49
Add from Aldi
$3.99
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
DAIRY FINE
Size
100g
Store brand
No
Chocolate Topping
at Coles
615g
$3.20
52c / 100g
$1.97 less per 100g
Add to cart
Chocolate Cake Mix
at Coles
440g
$3.00
68.2c / 100g
$1.81 less per 100g
Add to cart