Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woodfire Italian Salami Pizza | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woodfire Italian Salami Pizza
Frozen
Woodfire Italian Salami Pizza
420g · Della Rosa
Coles
$5.50
$11.00
$1.31 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$1.71 / 100g
$5.99
350g
$1.71 / 100g
$5.99
420g
$1.31 / 100g
Viewing
$5.50
600g
91.7c / 100g
Best value per 100g
$5.50
600g
91.7c / 100g
$5.50
850g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
La Gina Pizza Flour
at Woolworths
1kg
$3.50
35c / 100g
96c less per 100g
Add to cart
Lighthouse Bread & Pizza Plain Flour
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
91c less per 100g
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles
94.1c / 100g
$8.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Della Rosa
Size
420g
Store brand
No
Pizza Sauce 400g
at Aldi
400g
$2.29
57.3c / 100g
73.7c less per 100g
Add to cart
Laucke Pizza & Focaccia Dough Mix
at Woolworths
1kg
$6.00
60c / 100g
71c less per 100g
Add to cart