Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Holy Meatballs Lean Beef | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Holy Meatballs Lean Beef
Frozen
Holy Meatballs Lean Beef
350g · Core PowerFoods
Coles
$9.50
$2.71 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.50
Lowest
$9.50
Highest
$9.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Core PowerFoods
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Beef Lasagne 2kg
at Aldi
2kg
$11.69
58.5c / 100g
$2.13 less per 100g
Add to cart
Beef Dim Sims 1.2kg
at Aldi
1.2kg
$7.99
66.6c / 100g
$2.05 less per 100g
Add to cart
Coles
$9.50
Add from Coles
Grandma's Kitchen Large Dim Sims Beefs
at Woolworths
600g
$4.00
66.7c / 100g
$2.05 less per 100g
Add to cart
Beef Lasagne 400g
at Aldi
400g
$3.29
82.3c / 100g
$1.89 less per 100g
Add to cart