Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sticky Date Pudding Mini Cups 4 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Sticky Date Pudding Mini Cups 4 Pack
Frozen
Sticky Date Pudding Mini Cups 4 Pack
280g · Sara Lee
Coles
$6.30
$9.00
$2.25 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.30
Lowest
$6.30
Highest
$6.30
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
280g
$2.25 / 100g
Viewing
$6.30
320g
$1.97 / 100g
Best value per 100g
$6.30
Details
Aisle
Frozen
Brand
Sara Lee
Size
280g
Store brand
No
Coles
$6.30
Add from Coles