Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
S&p Squid | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
S&p Squid
Frozen
S&p Squid
360g · Seakist
Coles
$5.00
$1.39 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Seakist
Size
360g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Blueline Seafood Crumbed Squid Rings
at Woolworths
400g
$4.70
$1.18 / 100g
21.4c less per 100g
Add to cart
Salt & Pepper Squid 360g
at Aldi
360g
$4.99
$1.39 / 100g
0.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$5.00
Add from Coles