Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen Fruit Blueberries | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Fruit Blueberries
Frozen
Coles own brand
Frozen Fruit Blueberries
1kg · Coles
Coles
$12.50
$1.25 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$12.50
Lowest
$12.50
Highest
$12.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.40 / 100g
$7.00
1kg
$1.25 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$12.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Blueberries 500g
at Aldi
500g
$5.99
$1.20 / 100g
5.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths Frozen Blueberries
at Woolworths
1kg
$12.00
$1.20 / 100g
5c less per 100g
Add to cart
Coles
$12.50
Add from Coles