Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Calippo Mini Orange Lime & Original Lemon Ice Blocks 10 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Calippo Mini Orange Lime & Original Lemon Ice Blocks 10 Pack
Frozen
Calippo Mini Orange Lime & Original Lemon Ice Blocks 10 Pack
575ml · Streets
Coles
$7.00
$9.00
$12.17 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$26.67 / L
$8.00
525ml
$13.33 / L
$7.00
575ml
$12.17 / L
Best value per L
Viewing
$7.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Streets
Size
575ml
Store brand
No
Coles
$7.00
Add from Coles