Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Wellness Bowl Wholemeal Beef Pumpkin Lasagne | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Wellness Bowl Wholemeal Beef Pumpkin Lasagne
Frozen
Wellness Bowl Wholemeal Beef Pumpkin Lasagne
350g · Super Nature
Coles
$6.50
$8.50
$1.86 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Super Nature
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Beef Lasagne 2kg
at Aldi
2kg
$11.69
58.5c / 100g
$1.27 less per 100g
Add to cart
Beef Lasagne 400g
at Aldi
400g
$3.29
82.3c / 100g
$1.03 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.50
Add from Coles
Woolworths Essentials Frozen Beef Lasagne
at Woolworths
400g
$3.30
82.5c / 100g
$1.03 less per 100g
Add to cart
On The Menu Beef Lasagne NULL
at Woolworths
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
85.7c less per 100g
Add to cart