Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mini BBQ Meatlovers Pizza | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Mini BBQ Meatlovers Pizza
Frozen
Mini BBQ Meatlovers Pizza
280g · Posh Poppas
Coles
$5.25
$7.50
$1.88 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.25
Lowest
$5.25
Highest
$5.25
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Posh Poppas
Size
280g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
La Gina Pizza Flour
at Woolworths
1kg
$3.50
35c / 100g
$1.52 less per 100g
Add to cart
Lighthouse Bread & Pizza Plain Flour
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.48 less per 100g
Add to cart
Coles
$5.25
Add from Coles
Pizza Sauce 400g
at Aldi
400g
$2.29
57.3c / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Laucke Pizza & Focaccia Dough Mix
at Woolworths
1kg
$6.00
60c / 100g
$1.27 less per 100g
Add to cart