Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Crème Wafers Chocolate 125g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Crème Wafers Chocolate 125g
Snacks & Confectionery
Crème Wafers Chocolate 125g
125g · BELMONT BISCUIT CO.
Aldi
$0.79
63.2c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$0.79
Lowest
$0.79
Highest
$0.79
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
63.2c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$0.79
150g
$3.19 / 100g
$4.79
150g
$3.19 / 100g
$4.79
200g
$1.50 / 100g
$2.99
200g
$1.40 / 100g
$2.79
400g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chocolate Cake Mix
at Coles
340g
$1.35
39.7c / 100g
23.5c less per 100g
Add to cart
Chocolate Dairy Dessert 12 Pack
at Coles
1.2kg
$6.20
51.7c / 100g
11.5c less per 100g
Add to cart
Aldi
$0.79
Add from Aldi
$1.25 / 100g
$4.99
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
BELMONT BISCUIT CO.
Size
125g
Store brand
No
Chocolate Topping
at Coles
615g
$3.20
52c / 100g
11.2c less per 100g
Add to cart