Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Icy Pole Lemonade Ice Blocks 8 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Icy Pole Lemonade Ice Blocks 8 Pack
Frozen
Icy Pole Lemonade Ice Blocks 8 Pack
600ml · Peters
Coles
$5.00
$8.33 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
530ml
$11.32 / L
$6.00
544ml
$14.71 / L
$8.00
590ml
$13.56 / L
$8.00
600ml
$8.33 / L
Best value per L
Viewing
$5.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Peters
Size
600ml
Store brand
No
Coles
$5.00
Add from Coles