Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen Beef Lasagne | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Beef Lasagne
Frozen
Frozen Beef Lasagne
2kg · On The Menu
Coles
$13.80
69c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$13.80
Lowest
$13.80
Highest
$13.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
260g
$1.81 / 100g
$4.70
1kg
$1.00 / 100g
$10.00
2kg
69c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$13.80
Details
Aisle
Frozen
Brand
On The Menu
Size
2kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Beef Lasagne 2kg
at Aldi
2kg
$11.69
58.5c / 100g
10.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$13.80
Add from Coles