Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Icy Pops Raspberry Lemon & Cola | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Icy Pops Raspberry Lemon & Cola
Frozen
Coles own brand
Icy Pops Raspberry Lemon & Cola
495ml · Coles
Coles
$4.00
$8.08 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
330ml
$15.15 / L
$5.00
495ml
$8.08 / L
Viewing
$4.00
1L
$6.50 / L
Best value per L
$6.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Coles
Size
495ml
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Bulla Real Dairy Chocolate & Vanilla Tub
at Woolworths
4L
$10.50
$2.63 / L
$5.46 less per L
Add to cart
Bulla Real Dairy Chocolate Ice Cream
at Woolworths
2L
$6.00
$3.00 / L
$5.08 less per L
Add to cart
Coles
$4.00
Add from Coles
Utopia Chocolate Ice Cream 1L
at Aldi
1L
$5.49
$5.49 / L
$2.59 less per L
Add to cart
Chocolate Cones 4 Pack 475ml
at Aldi
475ml
$3.39
$7.14 / L
94.4c less per L
Add to cart