Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen Tempura Chicken Breast Dino Snacks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Tempura Chicken Breast Dino Snacks
Frozen
Frozen Tempura Chicken Breast Dino Snacks
400g · Steggles
Coles
$5.50
$1.38 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.38 / 100g
Viewing
$5.50
1kg
$1.05 / 100g
Best value per 100g
$10.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Steggles
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Steggles Tempura Dino Snacks
at Woolworths
1.5kg
$15.00
$1.00 / 100g
37.5c less per 100g
Add to cart
Steggles Chicken Dino Snacks Tempura
at Woolworths
1kg
$13.50
$1.35 / 100g
2.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles